2017 Logo strona

Grafiki wykorzystywane w naszych materiałach promocyjnych

 

     
   tresc_gala    

Konkurs graficzny wyłonił określoną pulę zwycięzców, nie znaczy to jednak, że zapominamy o pozostałych grafikach.

Znajdziecie tutaj listę prac z całej historii projektu, które szczególnie przypadły nam do gustu i są przez nas wykorzystywane w naszych materiałach promocyjnych i na naszej stronie.

 
      b2
b3   b2    

 

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na nasze konkursy graficzne.
Dzięki wam nasz projekt nabiera barw.

 

 first-phone-4

Dorota Sekuła

 

 

Agata Rogala

 

 first-phone-4

Anna Kowalczyk

 

 first-phone-4

Dorota Ścisła

 

 first-phone-4

Emilia Waszak

 

 first-phone-4

Ewelina Jastrzębska

 

 first-phone-4

Hanna Kmieć

 

 first-phone-4

Helena Ciechanowska

 

 first-phone-4

Joanna Marnocha

 

 first-phone-4

Joanna Orzłowska

 

 

Julia Ziemkowska

 

 

Kamil Grobelny

 

 first-phone-4

Karolina Dembska

 

 first-phone-4

Karolina Gdaniec

 

 first-phone-4

Karolina Jędrzejak

 

 first-phone-4

Katarzyna Wyrzykowska

 

 first-phone-4

Kaja Gawrońska

 

 first-phone-4

Malwina Radecka

 

 first-phone-4

Marcin Zaremba

 

 first-phone-4 first-phone-4first-phone-4 

Marta Wiktorowicz

 

 first-phone-4first-phone-4

Martyna Baranowicz

 

 first-phone-4

Monika Grabarska

 

 first-phone-4

Monika Kraszewska

 

 first-phone-4

Oktawia Szczutkowska

 

 first-phone-4

Paulina Sołtyszewska

 

 first-phone-4

Sonia Nowicka

 

Roszkowska

I miejsce: Magda Roszkowska, Państwowe Liceum Plastyczne w Bydgoszczy

scisla

II miejsce: Dorota Ścisła, Państwowe Liceum Plastyczne w Bydgoszczy,

Cichocka

III miejsce: Karolina Cichocka, ZSP w Samostrzelu

kozlowska

I miejsce: Weronika Kozłowska, Gimnazjum nr 32 w Bydgoszczy

laskos

II miejsce: Adrianna Laskoś, Gimnazjum nr 32 w Bydgoszczy

gorecka

III miejsce: Aleksandra Górecka, Gimnazjum nr 3 w Toruniu

grobelny

Kamil Grobelny (projekt 2), Państwowe Liceum Plastyczne w Bydgoszczy

falkowski

Adrian Fałkowski, V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

golebiewska

Aleksandra Gołębiewska, Liceum Plastyczne w Rypinie

Mielczarska

Daria Mielczarska, Państwowe Liceum Plastyczne w Bydgoszczy

Trochowska

Natalia Trochowska (projekt 4), Państwowe Liceum Plastyczne w Bydgoszczy

lowicka

Justyna Łowicka, Liceum Plastyczne w Rypinie



| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty edycja 2016
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webwojewoda_webpisf logopsc_logopsm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2016
fundatorzy nagrod-01 - Kopia