2017 Logo strona

Filmy konkursowe '15

     
  tresc wszystkie filmy konkursowe 2015  

"Kręcę na trzeźwo"

Projekt zatoczył koło, ponownie wracamy do filmów dotyczących substancji psychoaktywnych.                          

 
b3   b2   b2

 

 

     
 
 

I miejsce
„JUST SAY NO”
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
w Bydgoszczy

Joanna Michalska
Ksenia Kowalska
Sebastian Szapował
pod opieką Romana Wojtkiewicza

 
b3   b2   b2
     
 
 

II miejsce
„Nie tylko Ty” 
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy

Ewa Skonieczna,
Natalia Strzelewicz,
Kacper Hadzicki
pod opieką Magdaleny Mrozińskiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

III miejsce
„GAME OF LIFE”
X Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 10 w Toruniu

Filip Kaniewski
Bartosz Grabowski
pod opieką Katarzyny Gross-Szumańskiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

Wyróżnienie
za wartości edukacyjne filmu

„FilmOver”
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących
im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi

Michał Kozłowski
Paula Gruber
Alicja Rybak
pod opieką Martyny Olejnik

 
b3   b2   b2
     
 
 

Wyróżnienie
za najciekawszego bohatera
„Janek”
Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 28 wBydgoszczy

Emilia Lewandowska,
Maciej Kostrzewski,
Łukasz Kumor,
pod opieką: Joanny Harendarskiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

Wyróżnienie
za oryginalność przekazu

„Sztuka wyboru”
Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

Jakub Gałgański,
Michał Kasprowicz,
Agnieszka Dzwonkowska,
pod opieką: Łukasza Wiese

 
b3   b2   b2
     
 
 

Nagroda publiczności
za najpopularniejszy film na portalu YouTube
w ramach drugiej edycji programu Sztuka Wyboru, pn. „Nie kliknij w przestępstwo”
„Wyloguj się do życia”
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Toruniu

Jakub Kuśmierczyk
Karol Podufalski
pod opieką Katarzyny Gross-Szumańskiej

 
b3   b2   b2

  

b4

 

 

 

b1
 
 
 
 

 „PUB”
Prywatne Liceum Ogólnokształcące ABiS we Włocławku

  Powiedz „STOP” dopalaczom
Gimnazjum nr 33 w Bydgoszczy
 
 
 
 
   „Okulary”
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy
   „Ocalona”
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żninie
 
 
 
 
   „Obietnica”
Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy
   „Nałóg… nie obudź się za późno”
Zespół Szkół w Czernikowie
 
 
 
 
  „Kolejka do stracenia”
XV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
  „Janek II”
Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 28 w Bydgoszczy
 
 
 
 
  „Idziemy na imprezę?”
Gimnazjum nr 1 w Barcinie
  „Gdyby było to takie proste”
Gimnazjum Powiatowe wZespole Szkół Ogólnokształcących wTucholi
 
 
 
 
  „Choices”
I Liceum Ogólnokształcące w Świeciu
  „Zawsze masz wybór”
Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Lubiczu
 
   
    
 
   „ZAGUBIONA”
GimnazjumZSP im. Wincentego Witosa w Samostrzelu
   „Wybieram”
Gimnazjum nr 5 w Bydgoszczy
 
    
    
 
   „Ty też masz WYBÓR”
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi wStrzelnie
   „The antysocial”
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille'a w Bydgoszczy
 
    
    
 
   Sztuka wyboru
Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
   „Czasami może być już za późno”
Gimnazjumim. Karola Urbańskiego wZłotnikach Kujawskich
 
 
   
 
  „RUN”
Gimnazjum wZespole Szkół w Rojewie
 

 „Nie obudź się za późno”
Zakład Poprawczy w Szubinie

 
b3       b2

  

| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webwojewoda_webpsc_logopsm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2016
fundatorzy nagrod-01 - Kopia