2017 Logo strona

Laureaci konkursu filmowego '11

 

b4       b1
   tresc_gala    

"Kręcę filmy, a nie jointy!"

Sztuka Wyboru to konkurs filmowy i graficzny. W tym dziale znajdziecie filmy, które zdobyły główne nagrody w edycji z 2011 roku "Kręcę filmy, a nie jonty!".

Filmy nagradzamy w dwóch kategoriach wiekowych, oprócz trzech pierwszych miejsc przyznajemy również wyróżnienia.

 
b3   b2    

 

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

 

b4       b1
 
   

I miejsce

IV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

SZTUKA WYBORU
Piotr Grabowski, Rafał Bilicki - reżyseria, scenariusz
Mateusz Kulesza - reżyseria, scenariusz, montaż
Andrzej Stosik - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



b4       b1
 
   

II miejsce

XIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

DWIE STRONY GRY
Karolina Hejze - bohater
Jan Szulwic - scenariusz
Agnieszka Lorenc - montaż
Anna Gagajek - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



b4       b1
 
   

III miejsce

Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy

PO CIEMNEJ STRONIE
Michał Jurkiewicz, Marek Białkowski - scenariusz,
reżyseria Piotr Cyglicki - operator,
montaż Monika Różańska - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



Kategoria: gimnazja

 

b4       b1
 
   

I miejsce

Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy

W PAMIĘCI ZAPISANE
Joanna Sarnowska - scenariusz, reżyseria, aktorka,
Karolina Badziągowska - scenariusz, reżyseria, aktorka,
Ewa Skonieczna - scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż,
Magdalena Mrozińska - opiekun.

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



b4       b1
 
   

II miejsce

Gimnazjum nr 32 w Bydgoszczy

CZY CHCESZ ŻYĆ W FAŁSZYWEJ RZECZYWISTOŚCI?
Michał Pietraszko - scenariusz, montaż, Michał Grzeszek - scenariusz,
Robert Kwiatkowski - scenariusz,
Marzena Nowakowska - opiekun.

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



b4       b1
 
   

III miejsce

Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią

ZATRUTA MIŁOŚĆ
Iwona Zaradzka, Anna Łassa, Angelika Czerwińska - scenariusz, reżyseria, montaż,
Marta Miciuta - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    

 

Wyróżnienia

 

b4       b1
 
   

Wyróżnienie

Gimnazjum Salezjańskie w Bydgoszczy

JA WYBRAŁEM ŻYCIE
Piotr Muzyczuk - scenariusz i reżyseria Piotr Zajdziński - scenariusz, reżyseria i operator Bartłomiej Sokal - scenariusz, reżyseria i operator Renata Kałamaja - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



b4       b1
 
   

Wyróżnienie

II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu

ILUZJA
Dawid Lewandowski - scenariusz, operator Kamil Szczudliński - reżyser Daria Popowska - rola główna Mariusz Roszczyk - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    



b4       b1
 
   

Wyróżnienie

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

ŚCIEŻKA
Martin Schulz - scenariusz, montaż, zdjęcia Piotr Kostkowski, Maciej Lewandowski - scenariusz Wojciech Hermanowski - opiekun

 
      b2
   

 

 
b3   b2    






| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty edycja 2016
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webwojewoda_webpisf logopsc_logopsm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2016
fundatorzy nagrod-01 - Kopia