2017 Logo strona

Filmy konkursowe '11

 

     
   tresc_gala    

"Kręcę filmy, a nie jointy!"

Niestety nie mogliśmy nagrodzić wszystkich, co nie zmienia faktu, że poziom ogólny konkursu był bardzo wysoki.

Zachęcamy do przejrzenia pozostałych filmów, wśród których znajduje się wiele wartych obejrzenia.

 
b3        b2

 

 

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne

 

b4       b1
 

 

 
 
II Liceum Ogólnokształcące Bydgoszcz
„Nie ulegaj pokusie"
Maja Gzella, Justyna Hoppe, Robert Puchowski - reżyseria, montaż
Anna Wolnik - opiekun
 
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Choceń
„Kręcę filmy a nie jointy"
Maciej Markiewicz -reżyser
Ernest Jastrzębski - scenariusz
Robert Dubacki - aktor
Maria Stocka - opiekun
 
 

 

 
 
Liceum Ogólnokształcące, Lipno
„Ten ostatni raz"
Sara Walaszczyk - scenariusz, reżyseria
Justyna Szychowska - scenariusz, reżyseria
Andrzej Miedziński - montaż
Katarzyna Witkowska - opiekun
 
Liceum Plastyczne, Bydgoszcz
„Bitwa"
Agata Graczyk - realizacja
Marta Wiktorowicz - realizacja
Karolina Tobijańska - pomoc
Janusz Krysztop - opiekun
 
 

 

 
 
I Liceum Ogólnokształcące, Żnin
„Narkotyk - głuchy przyjaciel"
Karina Gąsiorowska - reżyser
Katarzyna Osińska - montaż
Julia Ziętek - operator
Renata Marciniak - opiekun
 
I Liceum Ogólnokształcące, Świecie
„Trzy litery"
Jędrzej Kościński - reżyser
Kacper Herba - scenariusz
Joanna Stypulska - montaż
Bożena Stypulska - opiekun
 
b3        
     
 
 
  
  I Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław
"Uwolnij marzenia"
Natalia Stec - reżyseria, scenariusz, operator, montaż
Aleksandra Zielińska - reżyseria, scenariusz, operator, montaż
Joanna Kurzyna - reżyseria, scenariusz, operator, montaż
Elżbieta Kaczmarek - opiekun
 
    b3   b2

 

 

Kategoria: Szkoły gimnazjalne

 

b4       b1
 
 
 
 

Gimnazjum nr 3 Toruń
„Sztuka wyboru"
Klaudia Lewandowska, Sara Naif Abed - reżyseria, scenariusz
Łukasz Ostrowski - zdjęcia, montaż
Iwona Zacharska - opieku

 

Gimnazjum Katolickie Inowrocław
„Droga do śmiertelnego kręgu"
Aleksandra Kowalczyk, Magdalena Bąk, Marta Klapka - scenariusz, reżyseria
Łukasz Oliwkowski - opiekun

 
 
 
 
 

Gimnazjum Janikowo
„Przyjaciel"
Marcin Borzymowski - kamera, montaż
Patryk Kazimierczak - scenariusz, reżyseria
Dawid Pawlak - główny bohater
Monika Podoracka - opiekun

 

Gimnazjum Bysław
„Skutki zażywania narkotyków"
Katarzyna Piosik, Magdalena Stucka - scenariusz
Damian Pilarski - operator
Damian Ortmann - opiekun

 
 
 
 
 

ZSP Samostrzel
„Serce narkomanki"
Angelika Grochowska - reżyseria., montaż, operator
Dominika Pochowska - scenariusz
Roksana Naruszewicz - aktor
Adrianna Grzegorek-Trybuszewska - opiekun

 

Zespół Szkół nr 2 Golub-Dobrzyń
„Narkotyczny odjazd"

Sebastian Gutkowski - montaż
Rafał Wiśniewski - rola główna
Michał Trojanowski - zdjęcia
Paulina Gralik - opiekun

 
 
 
 
 

Społeczne Gimnazjum Językowe, Toruń
„Sztuka wyboru"
Paulina Konkel reżyseria, montaż
Agata Wróbel reżyseria, montaż
Julia Tycińska reżyseria, montaż
Karolina Szostak-Lubomska opiekun

 

Gimnazjum nr 34, Toruń
„Czy warto?"
Judyta Żurawska - scenariusz
Klaudia Szostak reżyseria - montaż
Martyna Piszczek - zdjęcia
Tomasz Szymkiewicz - opiekun

 
 
 
 
 

Gimnazjum nr 1, Żnin
„Upadek"
Agnieszka Szary - reżyseria
Marta Ziętek - montaż
Klaudia Piskulska - rekwizyty
Grażyna Szczekot - opiekun

   

Gimnazjum nr 1, Świekatowo
„Nazywam się Michał i jestem najlepszy"
Martyna Mojsiejuk - reżyseria, scenariusz, zdjęcia
Aleksandra Czartowska - reżyseria, scenariusz, zdjęcia
Agnieszka Szneidrowska - montaż
Anita Tucholska - opiekun

 
b3       b2

 

| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webwojewoda_webpsc_logopsm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2016
fundatorzy nagrod-01 - Kopia